Tıpkı kediler gibi

Meraklıyız, keşfetmeyi
ve geniş açıdan bakmayı seviyoruz.


Etkili tasarımla işlerin daha iyi olacağına inanıyoruz! İş birlikteliklerimizde öncelikle iyi bir dinleyici ve araştırmacı olmayı kendimize görev edindik. Kullanım amacına uygun ve ilgi çekici tasarımlarla rekabet gücünüzü artırmak için buradayız.
 

Bir kurumun veya kuruluşun kendisini tanıtmak ve diğer markalardan ayrılmak için tasarlatmış olduğu harf veya özel işaretlere logo denir.

 
Renkler

Logo tasarımında kullanılan renkler marka imajı ve verilmek istenen mesaj açısından büyük önem taşır. Tüm renkler bilinçaltında farklı hisler çağrıştırır bu yüzden yapılacak işlere uygun renk seçimi yapmak gerekmektedir.


 
#CC2D39

Bordo cana yakınlık ve cömertliği ifade eder.

#798388

Gri uzlaşmayı ve çalışkanlığı ifade eder.

  • Sosyal Medya Ajansı
  • Kurumsal SEO Ajansı
  • Web Tasarım Firması
  • Marka Ajansı

LOGO TASARIMI Marka isimlendirme ve marka oluşturma çalışmaları KURUMSAL KİMLİK tasarımı ve kurumsal kimlik kılavuzu hazırlanması KATALOG tanıtım kataloğu, firma prestij kataloğu, ürün kataloğu tasarımları BROŞÜR el ilanı ve insört tasarımları AFİŞ kampanya, duyuru, etkinlik ve organizasyon afiş tasarımları AMBALAJ ÜRÜNLERİ kozmetik, temizlik vb. sektörlerin kutu ve ürün etiketi tasarımları, restoran ve cafeler için menü, amerikan servis, ıslak mendil vb. sarf malzemelerinin tasarımları FUAR ÜRÜNLERİ kartvizit, karton çanta, bloknot, yaka kartı, karton bardak, fasulye stant, örümcek stant, roll lup banner, x banner, yelken bayrak, promosyon ürünlerinin tasarımları REKLAM ÜRÜNLERİ açık hava reklamcılığına dair tabela, totem tabela, cam giydirme, bina/cephe giydirme, araç giydirme, iç mekan dekor ürünleri, duvar, mobilya ve görsel tasarımları


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -