İnteraktif olun

İtibarınızı güçlendirin
ve pozitif geri dönüş sağlayın.


Değişime ayak uydurmak ve devamlılığı sağlayabilmek için tanıtım faaliyetlerinizi dijital ortamlara taşıyoruz. Teknolojiyi ve trendleri yakın takip ediyor, hedef kitleyle markanızı buluşturacak stratejiler geliştiriyoruz.
 

Bir kurumun veya kuruluşun kendisini tanıtmak ve diğer markalardan ayrılmak için tasarlatmış olduğu harf veya özel işaretlere logo denir.

 
Renkler

Logo tasarımında kullanılan renkler marka imajı ve verilmek istenen mesaj açısından büyük önem taşır. Tüm renkler bilinçaltında farklı hisler çağrıştırır bu yüzden yapılacak işlere uygun renk seçimi yapmak gerekmektedir.


 
#CC2D39

Bordo cana yakınlık ve cömertliği ifade eder.

#798388

Gri uzlaşmayı ve çalışkanlığı ifade eder.

  • Sosyal Medya Ajansı
  • Kurumsal SEO Ajansı
  • Web Tasarım Firması
  • Marka Ajansı

SEO"Search Engine Optimization" web sitenizin arama motoru sonuçlarında organik olarak üst sıralara çıkması için yapılan çalışmalar bütünüdür GOOGLE ADWORDS Web sitenizin Google arama motoru sonuçlarında en üstte ve en altta çıkmasını sağlayan ücretli reklam türüdür GOOGLE BUSINESS İşletmeniz hakkında hizmet, fotoğraf, iletişim vb. tüm bilgileri Google'a kayıt ederek, Google Haritalar'da ve lokal arama sonuçlarında çıkarılması için yapılan çalışmadır SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ Kişi ya da firmalar için sosyal medya sayfalarının oluşturulması, kurumsal tasarımların yapılması ve hesapların yönetimini ayrıca bu süreçte gerekli görülen fotoğraf/video çekimi, tanıtım filmi vb. hizmetlerin temin edilmesini kapsamaktadır


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -